Kontakti
Kontakti
Zavod za obnovu Dubrovnika
Cvijete Zuzorić 6. - 20000 Dubrovnik - Croatia
Telefon: +385 (20) 324 060
zod@zod.hr

Ravnateljica
Mihaela Skurić mag.ing.građ
Telefon: +385 (20) 324 060
ravnatelj@zod.hr

Tajnica ureda ravnateljice
Stanka Đurđević Tomaš
Stanka.durdevic@zod.hr
Telefon: +385 (20) 324 060

Viši savjetnik za poslove pripreme i nadzora
Andrija Tolja, dipl.ing.arh.
andrija.tolja@zod.hr
Telefon: +385 (20) 323 521

Viši savjetnik za poslove pripreme i nadzora
Sanja Krželj, mag.ing.arh.
sanja.krzelj@zod.hr
Telefon: +385 (20) 324 773

Viši savjetnik za poslove pripreme i nadzora
Amalija Pavlić, mag.ing.arh.
amalija.pavlic@zod.hr
Telefon: +385 (20) 323 435

Viša savjetnica za poslove pripreme i nadzora
Petra Ruso, dipl.ing.građ
petra.ruso@zod.hr
Telefon: +385 (20) 640 797

Viši referent za poslove pripreme i nadzora
Martina Nadoveza, bacc.ing.aedif.
martina.nadoveza@zod.hr
Telefon: +385 (20) 324 060

Savjetnica za financijske poslove
Klara Bender, dipl.ecc.
klara.bender@zod.hr
Telefon: +385 (20) 640 788
Referent za računovodstvene poslove
Valerija Braica, ecc.
valerija.brajica@zod.hr
Telefon: +385 (20) 640 788

Viši referent za tehničku dokumentaciju
Mario Doršner, ing
mario.dorsner@zod.hr
Telefon: +385 (20) 323 497

Administrativni referent
Katarina Šilje
katarina.silje@zod.hr
Telefon: +385 (20) 640 780

Viši savjetnik za pravne poslove
Irena Hrdalo, mag.iur.
irena.hrdalo@zod.hr
Telefon: +385 (20) 324 774

Viši stručni suradnik za pravne poslove
Nikolina Puh, mag.iur
nikolina.puh@zod.hr
Telefon: +385 (20) 640 790

Viši referent za poslove informatike
Toni Butorac, bacc.inf
toni.butorac@zod.hr
Telefon: +385 (20) 324 060

Referent za kadrovske i opće poslove
Jagoda Konjuh
jagoda.konjuh@zod.hr
Telefon: +385 (20) 640 799