Kontakti

Kontakti

Zavod za obnovu Dubrovnika
Cvijete Zuzorić 6. - 20000 Dubrovnik - Croatia
Telefon: +385 (20) 324 060
zod@zod.hr

Ravnateljica

Iva Carević Peković, dipl.ing.građ., univ.spec.aedif.

Cvijete Zuzorić 6.
20 000 Dubrovnik CROATIA
ravnatelj@zod.hr
Telefon: +385 (20) 324 060

Tajnica ureda ravnateljice

Stanka Mitić

Cvijete Zuzorić 6.
20 000 Dubrovnik CROATIA
Telefon: +385 (20) 324 060
zod@zod.hr


Odjel tehničkih poslova


Viši savjetnik za poslove pripreme i nadzora

Andrija Tolja, mag.ing.arh.

Cvijete Zuzorić 6.
20 000 Dubrovnik CROATIA
andrija.tolja@zod.hr
Telefon: +385 (20) 323 521

Viši savjetnik za poslove pripreme i nadzora

Sanja Krželj, mag.ing.arh.

Cvijete Zuzorić 6.
20 000 Dubrovnik CROATIA
Telefon: +385 (20) 324 773
sanja.krzelj@zod.hr

Viši savjetnik za poslove pripreme i nadzora

Amalija Pavlić, mag.ing.arh.

Cvijete Zuzorić 6.
20 000 Dubrovnik CROATIA
Telefon: +385 (20) 323 435
amalija.pavlic@zod.hr

Viši savjetnik za poslove pripreme i nadzora

Mihaela Skurić mag.ing.građ

Cvijete Zuzorić 6.
20 000 Dubrovnik CROATIA
Telefon: +385 (20) 324 060
mihaela.skuric@zod.hr

Viši stručni suradnik za poslove pripreme i nadzora

Ivan Korda  mag.ing.građ

Cvijete Zuzorić 6.
20 000 Dubrovnik CROATIA
Telefon: +385 (20) 640 797
ivan.korda@zod.hr

Viši referent za tehničku dokumentaciju

Mario Doršner, ing

Cvijete Zuzorić 6.
20 000 Dubrovnik CROATIA
Telefon: +385 (20) 324 497
mario.dorsner@zod.hr

Administrativni referent

Katarina Šilje

Cvijete Zuzorić 6.
20 000 Dubrovnik CROATIA
katarina.silje@zod.hr
Telefon: +385 (20) 640 780
katarina.silje@zod.hr


Odjel administrativnih - zajedničkih poslova

Viši savjetnik za pravne poslove

Irena Hrdalo, mag.iur.

Cvijete Zuzorić 6.
20 000 Dubrovnik CROATIA
Telefon: +385 (20) 324 774
irena.hrdalo@zod.hr

Savjetnik za financijske poslove

Stijepo Puh, mag.oec.

Cvijete Zuzorić 6.
20 000 Dubrovnik CROATIA
Telefon: +385 (20) 640 788
stijepo.puh@zod.hr


Viši referent za poslove informatike

Toni Butorac, bacc.inf

Cvijete Zuzorić 6.
20 000 Dubrovnik CROATIA
Telefon: +385 (20) 324 060
toni.butorac@zod.hr

Referent za kadrovske i opće poslove

Jagoda  Konjuh

Cvijete Zuzorić 6.
20 000 Dubrovnik CROATIA
Telefon: +385 (20) 640 799
jagoda.konjuh@zod.hr